iFrame Resizer (2.0.6) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: here
fr: ici

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: %name field is required.
fr: Le champ %name est requis.
