iFrame Resizer (2.0.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Parent
hr: Nadređen

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis
