iFrame Resizer (2.0.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Parent
hu: Szülő

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: Checked by default
hu: Alapértelmezés szerint bejelölve

en: About
hu: Leírás

en: %name field is required.
hu: %name mező szükséges.
