iFrame Resizer (2.0.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Parent
jv: Induk

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
