iFrame Resizer (2.0.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Parent
sk: Nadradený

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o
