iFrame Resizer (2.0.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Parent
vi: Cấp trên

en: here
vi: ở đây

en: Other
vi: Khác

en: Child
vi: Con

en: About
vi: Giới thiệu
