iFrame Resizer (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Parent
gl: Pai

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: %name field is required.
gl: O campo %name é necesario.
