iFrame Resizer (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: %name field is required.
be: Поле %name з'яўляецца абавязковым.
