IIIF Media Source (0.0.1-alpha2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: info
kk: ақпарат
