IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Scale
ps: درجه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Formats
ps: بڼې

en: Crop
ps: سكڼل
