IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to uk translation catalogue (118 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Prefix
uk: Префікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: Format
uk: Формат

en: Region
uk: Область

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Scale
uk: Масштаб

en: Media
uk: Медіа

en: Quality
uk: Якість

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Rotation
uk: Обертання

en: Multiplier
uk: Множник

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Formats
uk: Формати

en: Server
uk: Сервер

en: info
uk: інформація

en: Sizes
uk: Розміри

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Crop
uk: Кадрування

en: h
uk: г

en: Effect
uk: Ефект

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Image style name
uk: Назва стилю зображення

en: Select a new effect
uk: Виберіть новий ефект

en: Select an effect to add.
uk: Виберіть ефект, що необхідно додати.

en: The image effect was successfully applied.
uk: Ефект зображення успішно застосовано.

en: Create new style
uk: Створити новий стиль

en: Style %name was created.
uk: Стиль %name створено.

en: Update effect
uk: Оновити ефект

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити зі стилю %style ефект @effect?

en: The image effect %name has been deleted.
uk: Ефект зображення %name видалено.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
uk: Наразі ефекти в стилі відсутні. Додайте новий з нижче наведеного списку вибору.

en: No defined styles
uk: Визначені стилі відсутні

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Edit image effect
uk: Редагувати ефект зображення

en: Delete image effect
uk: Видалити ефект зображення

en: Add image effect
uk: Додати ефект зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Weight for new effect
uk: Вага для нового ефекту

en: String settings
uk: Налаштування рядка

en:  - None -
uk:  - Немає -

en: Changes to the style have been saved.
uk: Зміни до стилю були збережені.

en: Fallback image style
uk: Резервний стиль зображення

en: Edit style %name
uk: Редагувати стиль %name

en: Breakpoint group
uk: Група точок переходу

en: Select an image style for this breakpoint.
uk: Оберіть стиль зображення для цієї точки переходу.

en: n
uk: н

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: - empty image -
uk: - порожнє зображення -

en: @path is not a valid path.
uk: @path не є припустимим.

en: Breakpoint ID
uk: ID точки переходу

en: Link to the entity
uk: Посилання до сутності

en: Effect settings
uk: Налаштування ефектів

en: Responsive image style %label saved.
uk: Адаптивний стиль зображення %label збережено.

en: Image style mappings
uk: Відповідності стилю зображення

en: Image style mapping
uk: Відповідність стилю зображення

en: Responsive image mapping type
uk: Тип відповідності адаптивного зображення

en: Sizes attribute
uk: Атрибут Розміри

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
uk: Стилі зображень, що будуть застосовані при використанні атрибуту 'розміри'

en: <em>Duplicate responsive image style</em> @label
uk: <em>Дублювати адаптивний стиль зображення</em> @label

en: <em>Edit responsive image style</em> @label
uk: <em>Редагувати адаптивний стиль зображення</em> @label

en: Responsive image style @label saved.
uk: Адаптивний стиль зображення @label збережено.

en: Contains US ASCII characters only
uk: Містить лише символи US ASCII

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules. Below you can select which breakpoints to use from this group. You can also select which image style or styles to use for each breakpoint you use.
uk: Оберіть групу точок переходу для встановлених тем та модулів. Нижче можна обрати точки переходу для цієї групи. Також можна вказати стиль або стилі зображень, використовувані для кожної з точок переходу.

en: Warning: if you change the breakpoint group you lose all your image style selections for each breakpoint.
uk: Попередження: при зміні групи точок переходу будуть скинуті усі обрані стилі зображень для кожної з точок переходу.

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules.
uk: Оберіть групу точок переходу для встановлених тем та модулів.

en: Enable the Help module for more information on the sizes attribute.
uk: Аби отримати більше інформації про атрибут "розміри", увімкніть модуль Довідка (Help)

en: Select multiple image styles and use the sizes attribute.
uk: Обирати декілька стилів зображення і використовувати атрибут "розміри"

en: Select a single image style.
uk: Обирати один стиль зображення.

en: Do not use this breakpoint.
uk: Не використовувати цю точку перехода

en: Select image styles with widths that range from the smallest amount of space this image will take up in the layout to the largest, bearing in mind that high resolution screens will need images 1.5x to 2x larger.
uk: Оберіть стилі зображень з ширинами в проміжку від найменшого розміру місця, де розташується це зображення у макеті, до найбільшого, приймаючи до уваги, що екрани з високою роздільною здатністю потребують зображень розміром у 1.5-2 рази більше.

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: - None (original image) -
uk: - Немає (оригінальне зображення) -

en: Enter the value for the sizes attribute, for example: %example_sizes.
uk: Введіть значення для атрибута "розміри", наприклад: %example_sizes.

en: Region: @region
uk: Область: @region

en: Thumbnails location
uk: Розташування мініатюр

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
uk: Мініатюри будуть отримуватися від постачальника для локального використання. Це URI каталогу, де вони будуть розміщені.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
uk: Неможливо підготувати каталог призначення для мініатюр @dir для медіа oEmbed.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
uk: Неможливо завантажити віддалений ескіз з {url}.

en: Media Library thumbnail (220×220)
uk: Ескіз медіатеки (220×220)

en: Wide (1090)
uk: Широке (1090)

en: Add %label effect to style %style
uk: Додати ефект %label до стилю %style

en: Edit %label effect on style %style
uk: Редагувати ефект %label на стилі %style

en: Image loading settings
uk: Параметри завантаження зображень

en: Loading attribute
uk: Атрибут завантаження

en: Image loading
uk: Завантаження зображення

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
uk: Лінива відтворення зображень із оригінальним атрибутом завантаження зображення (<em>loading="lazy"</em>). Це покращує продуктивність, дозволяючи браузерам ліниво завантажувати зображення.

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
uk: Ліниве (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
uk: Енергійне (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
uk: Атрибут завантаження зображень

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
uk: Виберіть атрибут завантаження зображень. <a href=":link">Докладніше про атрибут завантаження зображень.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
uk: Затримує завантаження зображення, поки ця частина сторінки не стане видимою у браузері. У разі сумнівів рекомендується "ліниве" завантаження.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
uk: Змусити браузери завантажувати зображення якомога швидше. Це базово для браузера з причин сумісності. Використовуйте цей параметр лише тоді, коли очікується, що зображення завжди відтворюється.

en: Image loading: @attribute
uk: Завантаження зображення: @attribute

en: Failed to download remote thumbnail file due to "%error".
uk: Помилка завантаження віддаленого файлу через "%error".

en: Select the image style you wish to use as the style when a browser does not support responsive images.
uk: Виберіть стиль зображення, який буде застосовуватись, коли браузер не підтримує адаптивні зображення.
