IIIF Media Source (0.0.1-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Region
sq: Sektori

en: info
sq: informacion

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
