Constant Contact Module (2.0.11) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Lists
eu: Zerrendak

en: About
eu: (r)i buruz
