Constant Contact Module (3.1.7) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Body
it: Corpo

en: List
it: Elenco

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Month
it: Mese

en: Introduction
it: Introduzione

en: General
it: Generale

en: Day
it: Giorno

en: Configuration
it: Configurazione

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Lists
it: Liste

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Check boxes/radio buttons
it: Caselle/pulsanti di opzione
