Constant Contact Module (4.0.0-rc3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: List
hi: सूची

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: Email
hi: ईमेल

en: Month
hi: माह

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: General
hi: सामान्य

en: Day
hi: दिन

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Lists
hi: सूचियों

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Check boxes/radio buttons
hi: चेक बॉक्स / रेडियो बटन
