Constant Contact Module (4.2.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: List
te: జాబితా

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Month
te: నెల

en: Introduction
te: పరిచయం

en: General
te: సాధారణ

en: Day
te: రోజు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి
