Constant Contact Module (4.2.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: List
pt: Lista

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: API Key
pt: Chave de API

en: Month
pt: Mês

en: Introduction
pt: Introdução

en: General
pt: Geral

en: Day
pt: Dia

en: Configuration
pt: Configurações

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: Lists
pt: Listas

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Check boxes/radio buttons
pt: Caixas de seleção/botões de opção

en: Secret
pt: Segredo

en: Email field
pt: Campo de email
