Constant Contact Module (4.2.4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: List
bn: তালিকা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Month
bn: মাস

en: General
bn: সাধারণ

en: Day
bn: দিন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
