Constant Contact Module (4.2.4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Month
hr: Mjesec

en: General
hr: Općenito

en: Day
hr: Dan

en: Configuration
hr: Postavke

en: Last Name
hr: Prezime

en: Lists
hr: Liste

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi
