Constant Contact Module (4.2.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: List
tr: Liste

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Month
tr: Ay

en: General
tr: Genel

en: Day
tr: Gün

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Lists
tr: Listeler

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Check boxes/radio buttons
tr: Onay kutuları/radyo düğmeleri
