Image Approval (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Update
hu: Frissítés

en: Time
hu: Idő

en: User
hu: Felhasználó

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Disapproved
hu: Elutasított

en: Pending moderation
hu: Moderálás függőben
