Image Approval (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Update
ru: Обновить

en: Time
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Approved
ru: Одобрено

en: Disapproved
ru: Неподтвержденные

en: Moderated by
ru: Одобрено

en: Pending moderation
ru: Ожидает одобрения
