Image Approval (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Image
da: Billede

en: Update
da: Opdatér

en: Time
da: Tid

en: User
da: Bruger

en: Update options
da: Opdatering

en: Approved
da: Godkendt
