Image Approval (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Approved
et: Kinnitatud
