Image Approval (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Update
ro: Actualizare

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Approved
ro: Aprobat
