Image Approval (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: Update options
be: Налады абнаўлення
