Image Approval (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Update
fi: Päivitys

en: Time
fi: Aika

en: User
fi: Käyttäjä

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Approved
fi: Hyväksytty
