Image Approval (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Update
pt: Atualizar

en: Time
pt: Hora

en: User
pt: Utilizador

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Approved
pt: Aprovado
