Image Base64 Formatter (D8/9) (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
