Image Base64 Formatter (D8/9) (2.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
