Image Base64 Formatter (D8/9) (2.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
