Image Base64 Formatter (Drupal 9/10) (2.0.5) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Original image
de: Originalbild

en: Field types
de: Feldtypen

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Nothing
de: Nichts

en: Image Source
de: Bildquelle

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
