Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.10) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Original image
it: Immagine originale

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
