Image Base64 Formatter (Drupal 9/10) (8.x-1.10) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
