Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.11) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Field types
pl: Typy pól

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
