Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
