Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
