Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Original image
sv: Originalbild

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
