Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: Original image
pt: Imagem original

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Linked to content
pt: Ligado ao contéudo

en: Linked to file
pt: Ligado ao ficheiro

en: Nothing
pt: Nada
