Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Nothing
vi: Không có gì
