Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Linked to file
fa: واصلی شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
