Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
