Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.8) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Original image
fr: Image originale

en: Field types
fr: Types de champs

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
