Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Field types
uk: Типи полів

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
