Image Base64 Formatter (D8) (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Original image
ca: Imatge original

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
