Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
