Image Blurry Placeholder (1.2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
