Image Blurry Placeholder (1.2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus
