Image Blurry Placeholder (1.2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
