Image Blurry Placeholder (1.2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
